Diş Telleri Yüzünden Utanmak

-disteli-

Diş telleri olan emaye büyük hizalama olmayan millet tarafından alınır, onları sağlamak için (diş) bu uygun hizalama içine. Bu, bireyin estetik çekiciliğinin analizi söz konusu olduğunda, kişinin minesinin beyazlığının değil, aynı zamanda uyumunun da önemli olduğu noktanın takdiri dışında gerçekleştirilir.

DIŞ ETLerİnDEN UTANMAYIN.
Bu kesinlikle nasıl iyi beyaz diş ile herkes, ama iyi hizada değildir, tuzaklar çok mükemmel bir diş ile herkesten önemli ölçüde daha az çekici olarak derecelendirilir alıyorum, ama yine de doğru hizada olmak olur.

Yani diş telleri uzun bir süre boyunca bir süre hafif kuvvet kullanarak işlev, nihayet en iyi hizaya dişleri iletmek için.

Ve birçok kişi parantez kendi koyarak içinde emin olduğunda, bir verilen erkek ya da kadın diş telleri koyarak atıfta dinlenecek hakaret bir şey almak için çıkıyor. Bu kesinlikle ne tartışmanın en önemli konu, ne zaman diş parantez koyarak temelde biraz bir şey hakkında utanç olduğunu bizi sunar.

“Diş Düzeltmek İçin Alternatif Teknikler” başlıklı makalemizi burada bulabilirsiniz.

Şimdi bazen diş parantez spor bağlı utanç tarafından ortaya çıkar nerede aşina olmak için, çoğu insanın öz değeri, mükemmel bir ölçüde, onların Bodily gibi görünüyor predicated olduğunu fark etmek önemlidir. Ne zaman harika görünsen, kendini iyi hissediyorsun. Ne zaman büyük görünmüyor, gerçekten kendini hakkında olumsuz hissediyorum. Ama bağlantı ek gider.

Ne zaman bir bireysel görüşmeler etkili sizin hakkında görünüyor (ya da ne zaman diğerleri sözde üstün görünüyor güzel sohbet olduğu izlenimini elde), gerçekten kendiniz hakkında çok iyi hissetmek eğilimindedir. Tersine, bazı diğerleri gibi görünüyor içinde korkunç tartışmak, onlar sadece sadece istenmeyen görünüyor hafif eleştirmek olsa bile, gerçekten çok kötü kendi hakkında hissetmek için bir eğilim var, genellikle, bu onların ‘sohbet’ yerine ‘kendi’ hakkında duygu yoksul olacak sahte olacak.

Ama son Değerlendirme, hiç kimse bile sözde en ‘kendine güvenen’ bize, ya da bize en ‘gergin’ biri, bu şeyler sorumlu olmadığı belirtilebilir. İşte bu yüzden, özellikle bireyler prenslik altında olduğu için ortaya çıkan bu durum, kadın ve erkeklerden söz etmek hoş karşısına çıkmak olarak kabul edilir.

Böyle bir arka plan, daha sonra, bazı durumlarda diş parantez spor hakkında utandım için bir şey olacak (bu yüzden görünmez parantez olarak bilinen gelişimi ile sonuçlandı). Bu makalede panik parantez üzerinde olması gerektiği gerçeği, sen olacak, başlamak için, mükemmel aşağıda gibi görünüyor itiraf.

Sonra, spor parantez muhtemelen ‘mükemmelden daha düşük’ görünüyor, ya da bu yüzden gerçekten korkulan fark çizim toplamı olacaktır. Tüm bu yönleriyle, o zaman, bu insanlar zaman zaman parantez spor utanıyorum olun.

Ama son Değerlendirme, diş parantez donning, utanç rağmen sadece bir muhtemelen hissediyorum hala muhtemelen tamamlamak için en akıllı detaydır. Her şey iddia edilip yürütüldüğünde, yanlış hizalanmış dişlerle her yere yürümenin utancı diş tellerini takmanın utancıyla kıyaslandığında daha büyük olabilir.

Paylaşarak bize destek olabilirsiniz !

Leave a Reply