Diş Sağlığı ve Fitness Tedavi Kalp

28 yıldır diş hekimliği eğitimi aldıktan hemen sonra, günümüzde diş hekimlerinin tarihsel geçmişin en şanslı bireyleri olacağını söyleyebilirim. Diş zorlukları çok sayıda ve sonuçlar gerçekten üstün bir düzeyde erişilebilir çok sayıda seçenek vardır.

Diş eti hastalığı

Biz diş eti hastalığının tetikleyicileri ile ilgili iyi bir anlaşma elde ettik ve çok sayıda tedavi planları bulunabilir. Doğal olarak diş eti bozukluğu önlemek için en kolay yöntem büyük ev bakımı ile. Eğer diş eti hastalığı sonra genellikle diş etleri altına yerleştirilen antibiyotikler ile tedavi edilebilir. Yeni ağız durulama ları Examine’te mikropları korumak için reçete edilebilir ama diş eti cerrahi tedaviye ihtiyacınız varsa, diş etlerinizin kötü unsurlarını ortadan kaldırmaya alternatif olarak diş etlerinizin büyük bir kısmını koruyan yeni cerrahi tedavimiz var. Tüm periodontistler bu yeni cerrahi teknikler hakkında bilgilendirilir, bu yüzden tedavinizden önce onunla konuştuğunuzdan emin olun.

Emaye eksikliği

Bu günlerde eksik dişlerin yerine geçecek birçok yöntem olduğu düşünülürse diş hekiminizin yeni diş hekimliğinde güncel olmasını sağlayın. Eksik dişler uzun vadeli veya çıkarılabilir yedekile değiştirilebilir. Çıkarılabilir değiştirmeler genellikle çok yönlü veya sert malzemeden imal edilir. Her yararları ve dezavantajları vardır. Ayrıca onları tutmak klipsler çelikten imal edilebilir ya da diş etleri gibi görünecektir. Diş hekiminizden her bir örnekünüzü size açıklamasını isteyin. Çıkarılabilir olmayan değişimler implantlar veya kronlarla sağlanabilir. Taçlar emaye delme içerir ve implantlar kemiğe yerleştirilir. Günümüzde implantlar taçlardan daha uzun süre dayanabilir ve üzerlerinde taç olan mine gibi çürümezler.

Parantez

Mine telleri ile ortak parantez ile hareket ettirilebilir ve çok net hizalayıcılar ile hareket ettirilebilir. Kristal berraklığında hizalayıcılar kesinlikle mine fark edilmez ve Kişisel bilgisayar destekli tarzı uygulayarak oluşturulur. Bizim İş biz parantez eşit çeşitleri yapabilir ve sık sık biz emaye kaymasıyardımcı olabilir mütevazı kısa vadeli implantlar koymak. İkileminiz değerlendirildikten sonra size hangi çözümlerin uygulanabilir olduğunu gösterebiliriz, böylece bir karar verebilirsiniz. Bir kez size ortodontik tedavi kapsamlı biz neredeyse görünmez net bir tutucu yapacaktır.

Paylaşarak bize destek olabilirsiniz !

Leave a Reply