Diş Doğrultma için Alternatif Teknikler

Diş telleri deneyimli bir yetişkin olan herkes için, çelik dolu bir ağız reçeli kullanarak dolaşmak zorunda kalabilirsiniz anlamak için ne kadar korkunç olduğunu unutmayın. Senin düşüncelerinde, bu sosyal bir intihardı. Onları bulduktan sonra, bunun bu tür büyük bir anlaşma olmadığını fark ettin, ve ne zaman çıksalar, sadece bir adım attığın için minnettar oldun. Öte yandan, korkunç metalik parantez uzak kalmak için yardımcı olabilir son zamanlarda diş düzeltmek için seçenek stratejileri vardır.

Çoğu insan Invisalign’ı duymuştur ve onlar da alabileceğiniz görünmez hizalayıcıların özel bir markasıdır. Sadece gülümseme doğru bazı hafif ayarlamalar gerekiyorsa bu gitmek için bir yol olabilir. Eğer sindiriyorsanız dışında, neredeyse sürekli olsa da onları giyinmek emin olmak gerekir. Tüketirken onları çıkarmak gerekir, bu bir rahatsızlık biraz olabilir, ama en azından hiç standart parantez ile gibi değil ne yemek denemek mümkün olacak.

Eğer aslında gizli bir emaye doğrultma Cevap bulmaya çalışıyorsanız lingual parantez de bakabilirsiniz. Bunlar genellikle ön yerine kendi dişinizin arkasından tekrar giden diş telleridir. Eğer düzenli parantez ile istiyorum gibi emin gıdalar sindirerek kaçınmak gerekir, ama en az erkek ve kadın onları görmek mümkün değildir.

Birçok kişi de biraz daha az belirgin görünüyor üretmek için kristal berraklığında parantez almak için tercih. Onlar açık veya beyaz plastikten hazırlanmış parantez konum, ve parantez görsel görünümünü azaltmak içindir. Bu büyük bir strateji gibi gelebilir, ama gerçek şu ki hala oldukça belirgindir. En azından diş telleriyle onları görürsün ve bunların ne olduğunu çok iyi bilirsin. Kristal berraklığında veya beyaz parantez ile başka bir kişi de onları görebilirsiniz ve sadece dişlerinizi gerçekten tousled ve pürüzlü olduğuna inanıyoruz. Bu görünmez diş düzeltmek hakkında gitmek için en teşvik yöntemi değildir.

Diş düzleştirme cerrahi prosedürleri bir olasılık olabilir, ama gerçekten bu çoğunlukla aşırı koşullar için, ve önemli rekonstrüktif uygulamalar için. Bu tabii ki cerrahi olmayan çözümler daha riskli bir alternatif, ama gerçekten zaman mükemmel bir uzunluk üzerinde hemen hemen herhangi bir parantez veya hizalayıcı don gerek kalmadan yararı var. Bu sadece iyice diş hekiminin tavsiyesi ile kabul edilmelidir bir seçimdir, ve genellikle son bir tatil beldesi olarak kalıyor. Gerçekten hemen hemen her zaman bu rota yerine parantez çeşit seçmek için en iyisidir.

Paylaşarak bize destek olabilirsiniz !

Leave a Reply