Bariz Parantez: Onlar da Sizin için uygun mu?

Her zaman diş parantez hakkında konuştuk, ne hemen başınızın içine bitkileri çelik parantez ve herhangi bir bireyin dişleri üzerinde teller vardır. Neyse ki, en son ortodontik teknoloji aslında büyük bir mesafe meydana gelmiştir. En güncel diş parantez yararları kesinlikle sadece güzel bir gülümseme veren dışında muhtemeldir. Diş telleri Bu yeni ders sadece diş düzeltmek değil, aynı zamanda harika estetik ile birlikte benlik saygısı düzeylerini artırma alternatifler sunuyor.

Görünür parantez herkes için uygun olmayabilir rağmen, Bu yeni diş ürünleri halkın büyük bir bölümünü gelişmiş ve geliştirilmiş ağız sağlığı ve fitness alternatifleri veriyoruz. Bir 2020 Tıp Ortodonti Dergisi sırasında yayınlanan trendy ortodontik egzersiz olay içine bakarak analiz diğer taraftan oldukça çok açık bazı ortodontik yöntemler herkes için değildir ve hiçbir bireysel duygu bu tekniği kabul içine basınçlı olması gerekir.

Faydaları

Cilt 39 Durum on iki Uluslararası Endodontic Journal kür seçimleri çok sayıda ya da benzersiz sorunların varlığı kesinlikle var olduğunda, bu ihtiyaç belirtilen olmak ve sizinle konuştuk ve mükemmel belgelenmiş öneriyor. Ayrıca her seçeneğin artılarını ve eksilerini içeren yayınlanan çeşitli, tüm ilgili gerçekleri ile etkilenen birey sağlamak için çok iyi bir uygulama yapmaya yardımcı olur.

Ekstra istisnai artıları arasında içerir:

Birçok insan terapiye geldiğini bile anlayamaz! boğa; Genellikle gerektiği gibi ortadan kaldırılmış olduğundan, günlük Yaşam tarzınızı kesintiye uğratmaz. boğa; Onlar hiçbir rahatsız edici parantez var gibi, tel veya lastik bantlar, Onlar giymek için gerçekten ekstra. boğa; Bunlar inanılmaz derecede başarılı! Sadece normalde 1 12 ay yaklaşık altı ay sürer, böylece sonuçları fark başlayabilirsiniz. boğa; Onlar gerçekten uyarlanabilir ve diş sorunları her türlü başa çıkmak için istihdam edilebilir.

Ayraçları hazırlama

Bariz görünmez parantez hızlı diş doğrulatma tüm süreci üretti. Diş hekimi ilk diş değerlendirmek ve sonuç niyeti hakkında keşfetmek olacaktır. ‘Gülümseme’ hedeflerinizi geliştirdikten sonra, ortodontist X ışınları, çeşitli dijital fotoğraflar ve bir emaye kalıp alabilir. Bunlar hizalayıcılarınızı oluşturmak için kullanılacak.

Toplanan ayrıntılar daha sonra bireyselleştirilmiş tedavi sisteminizin üretildiği yerden diş laboratuarınıza sevk edilir. Bu özel yapılmış parantez tek bir diş alınan gerçek bir 3D model kullanarak geliştirilmiştir. Siz ve ortodontist tedavi programı ile birlikte mutlu olduğunuzda, hizalayıcılar sonra büyük teknoloji elektronik diş haritalama kullanarak hazırlanmış. Her şey hazır olduğunda, dişhekiminiz onları alır.

Çözüm Süreci

Bu parantez neredeyse görünmez ve böylece teller, braketler veya lastik bantlar olmadan. Onlar özel çıkarılabilir ve şeffaf tepsiler kullanın. Bariz hizalayıcılar emayenizi önceden planlandığı gibi düzeltilene kadar kademeli olarak kaydırılırlar; Sana o çarpıcı gülümsemeyi veriyor.

Eğer almak, fırçalama veya diş ipi dışında, sırasında hizalayıcılar olmalıdır. boğa; Her oldukça birkaç hafta sizin ortodontist ilerleme bakmak ve farklı hizalayıcılar sonraki listesini verecektir. boğa; Sürekli spor sürekli istenilen yere dişlerinizi değiştirecek ve belirli bir yıl, sık sık tercih var bu gülümseme elde etmiş olacak. boğa; Avustralya Sağlık ve fitness Uygulayıcısı Düzenleme Ajansı akredite ortodontist tarafından belirtilen Rehberlik ve kurallara bağlı kalmak önemlidir.

Paylaşarak bize destek olabilirsiniz !

Leave a Reply